Raksties jautājumus, par kuriem Jūs raizējaties, un sūtiet tos uz: info@ezeni.lv. Atbildēsim vienas darba dienas laikā pa elektronisko pastu vai telefonu un jautājuma un atbildes kopiju varēsiet atrast Ezēnu B.U.J.

 

1. Vai tā ir patiesība, ka zibens divas reizes tajā pat objektā nesper?

atbilde: taisnība tikai tajā gadījumā, ja pēc pirmās iesperšanas nepaliek nekā, kur iespert otro reizi. Pēc liecinieku apgalvojumiem zibens obligāti atkārtoti tīkojas nodarīt ļaunumu Jūsu īpašumam. Bieži zibens aizsardzības ierīces cilvēki ierīko pēc otrā zibens spēriena.

2. Vai zibeņnovedējs 100 % aizsargā māju?

atbilde: Nē. Zibeņnovedējs, atkarībā, kāda tam ir aizsardzības no zibens klase, aizsargā celtni 84% - 99% no tiešās zibens iesperšanas. Šobrīd privātai dzīvojamajai mājai tiek rekomendēta trešā (91%) aizsardzības no zibens klase.


3. Vai samontējot zibens aizsardzības ierīces, vēlāk iespējams nomainīt jumta segumu?

atbilde: iespējams. Tikai zibeņnovedēja daļu, kura atrodas uz jumta, būs nepieciešams pārtaisīt un nomainīt. Izmaksām nevajadzētu būt lielām, jo dārgākā zibeņnovedēja daļa - iezemēšanas kontūra paliks tā pati, novadītāja saturētājus un pašu novadītāju tāpat būs iespējams izmantot.

4. Vai ezeni.lv mēdz nolīgt apakšuzņēmējus?

atbilde: Jā. Bet jau ir palielinājies tādu gadījumu skaits, kad krāpnieki „stādās priekšā” kā ezeni.lv. Izmantojot mūsu uzņēmuma nosaukumu, tiek montētas sliktas kvalitātes iekārtas, un darbus veic speciālisti, kuri neizprot savu darbu. Informējam, ka ezeni.lv un apakšuzņēmēju darbinieki vienmēr ir tērpušies drēbēs ar uzņēmuma logotipu un kuriem ir darba apliecības.

5. Jūs aprēķinājāt zibensaizsardzības cenu manam jumtam. Kāpēc Jūsu piedāvājums ir tik dārgs? Žilvinas.

Atbilde: Žilvinai, mums ļoti patīk nauda.

6. Vai tās ir patiesas baumas, ka UAB „Ežiukai” zibensnovedējus pie ēku jumtiem nostiprina ar baltā vaļa dzerokļa zobu turētājiem?

Atbilde: Zibensnovedēju piestiprināšanai pie ēku celtnēm ezēni izmanto sertificētus, ražotus Vācijā, nerūsējoša tērauda turētājus.

7. Līdz mums atnākusi informācija no otrpus Atlantijas, ka atjautīgie ezēni ir izveidojuši sevišķi spēcīgu zibens novadītāju montēšanas veidu, kurā tiek izmantotas tikai ekoloģiskas mērkaķu smadzeņu cilmes šūnas, kuras tikušas izrautas no to, septiņu, dzīvi palikušo cilvēk mērkaķu (tiešajiem Ievas un Ādama vecvecvecvecvecvecvecvecvecākiem) smadzenēm ekstrapiderascijas veidā, tas ir, kad donors pārtop par mērkaķi un nespēj vairoties ar ūsām un citiem izaugumiem. Parakstās Lietuvas zaļā federācija.

Atbilde: Ja Jūs pasteigsieties, Jūsu zibens novadītājiem piemērosim šo montēšanas veidu, kā arī izgatavosim dažus ļoti skaistus rezerves turētājus, taču, ja netīšām pietrūks senču Ievas un Ādama miesas, tad tikai Jūsu dēļ izsitīsim zobus tiem dažiem Baltijas delfīniem. Mēs parūpēsimies, lai Jums zibens laikā nebūtu bail. Vērsties pa e-pasta adresi: nav.nogalinat.delfins@ezeni.lv

8. Kāpēc Ezēni iezemēšanas kontūras izgatavo nevis no nopietniem, Vācijā ražotiem cinkotiem elektrodiem, bet no medņu olu embrija līmes kociņiem?

Atbilde: Tādu mūsu izvēli nosaka pētījuma rezultāti, kuri atklājuši, ka lietuviešiem svarīgāka ir lietderība sev, nevis grūti apspriežami, sabiedrībai nenozīmīgi aspekti.

9. vai ezēni badās?

Atbilde: Nē. Dzert dzer, bet nebadās.