Kas noticis manam televizoram?

Vai Jums nav tā bijis, ka pieceļoties no rīta, vairs nedarbojas elektrības ierīces, kuras vēl vakarā lieliski darbojās? Tas noticis tiešām ne tā iemesla dēļ, ka ierīcei vienkārši apnicis darboties un tā nolēmusi atpūsties, bet droši vien Jūsu mājās ielauzies parazīts - PĀRSLOGOJUMS!!! Dažādas izcelsmes pārslogojumi saimniecībā un rūpniecībā izraisa vairāk nekā 90 procentus visus neskaidrās cilmes elektroniskos bojājumus. Pārslogojums var izveidoties vairāku iemeslu dēļ: bojājums elektrības padeves sistēmā, paģirains elektriķis ar dažiem vadiem radījis īssavienojumu ar dažiem vadiem, zibens iespēris blakus Jūsu mājai vai elektrības padeves līnijā, kura atrodas aiz padsmits kilometriem no Jums.

Lielas amplitūdas pārslogojuma iedarbības rezultāts – sabojāta elektroniskā un elektrotehniskā iekārta, izolācijas sabojāšanās un aizdegšanās, ugunsgrēka izveidošanās iespēja un no rīta sabojāts garastāvoklis. Jūtīgi pārslogojumiem ir televizori, datori, trauku mazgājamās mašīnas, ledusskapji, signalizācijas, automātikas iekārta un citi. Sevišķas briesmas izraisa atmosfēras (kurus izraisa zibens) pārslogojumi. Ir obligāti jāuzsver, ka pat ārpuses aizsardzības no zibens gadījumā tik un tā rodas risks, ka ēkas instalācijā izveidosies lielas amplitūdas pārslogojumi. Tādēļ samontēta ārpuses zibens aizsardzības sistēma mājai ir nepietiekoša, jo tiešais zibens spēriens Jūsu mājas ārpusei zaudējumus neradīs, bet iekšieni var izpostīt tāpat kā saskaities futbola fanu bars!

Ko darīt???

1. Veikalā, pakonsultējoties ar pārdevēju (jo pārdevēji taču visu zina:) ), nopirkt aizsardzības līdzekli pārslogojumiem un to pašam samontēt.
2. Palūgt, ka 1. punktā minētās darbības veiktu čaklais kaimiņš.
3. Piezvanīt Ezēniem, kuri aprēķinās, samontēs, izmēģinās un sniegs ne tikai darbiem, bet arī iekārtai pat piecu gadu garantiju!
Pat sarežģītākajās situācijās Ezēniem vienmēr ir vienkāršs un nedārgs risinājums.

Uz visiem jautājumiem par pārslogojumiem Jums atbildēs:

Ramūnas +371 268 25575,

info@ezeni.lv